Greenbox Media Center Kaliteli Tecrübeli Farklı

Biz Kimiz ?

Koray ÜNAL Genel Yönetmenliğindeki genç, aktif ve tecrübeli ekibe sahip Greenbox Media Center; Reklam, Prodüksiyon, Animasyon, Medya lojistik konularında sizlere hizmet vermektedir. Yaratıcı fikir ekibi ve kendine özgü çalışma tarzı ile firmamız, her kulvarda farkını göstermiş, sağladığı başarılarla sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Firmanızın, markanızın, ürünlerinizin veya direkt sizin tanıtımınızı görsel alanlarda (video klip, reklam filmi, afiş vb.) başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hayal dünyanızın, fikirlerinizin gerçek yeri, reel dünyadır. Bunu sağlayacak yegane oluşum ise Greenbox Media Center'dır.

Greenbox Media Center; her sektörün, temel ihtiyacı olan nitelikli iş gücü sorununa kalıcı çözüm üretebilmek amacı ile teknolojik imkânlar kullanarak geliştirdiği yenilikçi bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefi, iş piyasası aktörlerini destekleyecek ve farkındalık yaratacak bir sistemin öncüsü olma bilinci ile varlığını korumaktır. Firmanızın reklam ve tanıtımı alanlarında çalışmalarımızı profesyonel ekipman ve konularında uzman kadromuz ile sürdürmekteyiz.

Kişisel ve Kurumsal prodüksiyon ihtiyaçlarınızda sizlerin her an çözüm ortağı olarak yanınızda yer almak istiyoruz.

İş Kalitesi
98%
Teknik Ekipman
94%
İş Süresi
92%
Tecrübe
100%